Denk je na over de manier waarop je je manier van werken na COVID zult benaderen? Arne-Christian van der Tang inspireerde ons met TomTom’s oplossing – Werken @ TomTom ([email protected]).
Kijk terug: Tuesday Talk #2 met Arne-Christian van der Tang, TomTom
»
Kijk terug: Tuesday Talk #2 met Arne-Christian van der Tang, TomTom
Met Birgit Woudstra
De organisatie luisterde naar TomTom’ers en ontwikkelde [email protected] als een volledig 360-programma om TomTom’ers meer flexibiliteit te geven om op de juiste manier te werken voor hen en hun team.
Van voordelen voor een thuiskantoor tot werken in het buitenland voor maximaal 90 kalenderdagen, je leert hoe TomTom [email protected] en al zijn functies rond één idee plande – de werkcultuur ontwikkelen zodat TomTom’ers volledig eigenaar kunnen worden van hun werkdag en hun beste werk leveren.
Bekijk de Tuesday Talk hieronder
Deze Tuesyday Talk is onderdeel van HRincubator. Meer informatie over wat de HRincubator van HRcommunity inhoudt vind je hier.
Artikelen & Blogs
Vacatures
Kalender Items
Boeken
Ook Interessante Blogs
Uniek gezondheidsonderzoek in samenwerking met Ancora Health
Defensie: naar een toekomstbestendige organisatie
Geef jij vrouwen 15% minder lunch?
Bekijk nog meer
WORD LID
Met HRcommunity maken we het werkveld iedere dag een stukje beter en mooier. Meld je gratis aan als lid, maak verbinding, haal én breng kennis, maak je eigen ledenprofiel, connect met andere leden en meer.
PUBLICEER
Heb je een uniek en interessant artikel geschreven en denk je dat deze interessant kan zijn voor de leden van HRcommunity? Stuur deze dan in via het formulier en wij gaan er mee aan de slag.
ADVERTENTIE