Hoe kun je zonder beschikbaar budget toch benefits aanbieden? Of als de WKR ruimte al is verbruikt? De Nederlandse regelgeving biedt ruimte om je werknemers op verschillende manieren benefits aan te bieden. In de online masterclass “Benefits en belasting” gaan Marc Rikers (BDO Nederland) en Jennifer Woltjer (Lease a Bike) in op de mogelijkheden die je als werkgever hebt om aantrekkelijke benefits te bieden aan je werknemers. Met of zonder groot budget. Aan het einde van de online masterclass weet je alles over benefits en regelgeving.
Over de masterclass
In deze online masterclass leer je alle ins en outs over het aanbieden van benefits en belastingregelgeving. Twee specialisten vertellen je onder andere over:
- Kostenneutraal benefits aanbieden
Hoe kun je, zonder extra kosten, mooie secundaire arbeidsvoorwaarden bieden die veel waarde hebben voor werknemers.
- Benefits aanbieden buiten de WKR
Welke mogelijkheden zijn er voor secundaire arbeidsvoorwaarden buiten de werk kosten regeling om?
- De administratieve last van benefits verlichten
Als het HR team klein is kunnen benefits een serieuze administratieve last vormen. Leer hoe je slim je secundaire arbeidsvoorwaarden kunt organiseren zodat ze geen last voor het HR team vormen.