MrWork
All-in-one platform — Boost jouw vacatures bij het juiste talent met de marketing automation software van MrWork. Werf volledig zelf kandidaten zonder tussenkomst van bureaus met de technologie van MrWork.

Service(s): Search & Recruitment
Omvang: 11-50 medewerkers
Opgericht in: 2012
Herkomst: Nederland
Hoofdkantoor: Rotterdam (Zuid-Holland)
Voertaal: Nederlands
Fase Onderneming: Volwassen
Partner van HRcommunity: Nee
MrWork is marktleider op het gebied van recruitment marketing automation. Van groot – zoals IKEA, Dura Vermeer en Simon Loos – tot klein, veel organisaties vertrouwen op de oplossingen van MrWork om meer kandidaten aan te trekken, sollicitatie-conversie te verhogen en de talentpool te (her)activeren. Op het hoofdkantoor in hartje Rotterdam werken dagelijks meer dan 50 enthousiaste collega’s iedere dag aan uiteenlopende recruitment marketing automation vraagstukken. Daarnaast is onze technologie is volledig ISO 27001 gecertificeerd.
Onze visie
Een korte time-to-hire; Connect. Engage. Activate. Met de MrWork RMA software creëer je talentpools met betrokken en kwalitatieve kandidaten, zodat je bij een nieuwe vacature niet hoeft te werven. De beste kandidaten zitten al in jouw talentpool!
Tags: Candidate Journey, Employer Brand Activation, employer branding, Job Marketing, Marketing Automation, Online Recruitment, Recruitment Automation, Recruitment Marketing, Recruitment Marketing Automation, Recruitment technology, Social Media Advertising, talent acquisition, Talent Attraction Technology, Talent pipelines
Ook Interessante HR Dienstverlener
Naar alle HR Dienstverlener
Laatste nieuws
Vacatures
Kalender
Downloads
Kennis
Blijf op de hoogte
WORD LID
Met HRcommunity maken we het werkveld iedere dag een stukje beter en mooier. Meld je gratis aan als lid, maak verbinding, haal én breng kennis, maak je eigen ledenprofiel, connect met andere leden en meer.
PUBLICEER
Heb je een uniek en interessant artikel geschreven en denk je dat deze interessant kan zijn voor de leden van HRcommunity? Stuur deze dan in via het formulier en wij gaan er mee aan de slag.

