Lean Orange Belt

Auteur: Ton van Kollenburg
Uitgever: Protean Management Solutions BV
Taal: Nederlands
ISBN: 9789082946710
Rubriek: lean, lean management, Lean Orange Belt, verandermanagement
Prijs: € 24.5

Samenvatting

Net als zijn boek dat in 2019 verscheen met de titel ‘Lean Green Belt – Verbeteren als praktische vaardigheid in de 21e eeuw’, is de nadruk op praktische vaardigheden de basis geworden van dit boek.

Het onderscheidt zich van andere lean boeken door de grote aandacht voor de praktisch toepassing van Lean Management met veel voorbeelden, oefeningen en praktische tips. Met dit boek kan de lezer zich grotendeels zelfstandig de kennis en vaardigheden eigen maken die horen bij de ‘Lean Orange Belt van de 21e eeuw’. Het gebruik van dit boek, in lessen en trainingen over Lean Management, zorgt dat meer aandacht kan worden besteed aan het oefenen van de principes en gebruik maken van tools in plaats van aan het overdragen van kennis.

Het boek is geschikt voor iedereen die Lean Orange Belt wil worden en studenten, in het laatste jaar van het MBO of de eerste jaren van het HBO, die met Lean Management aan de slag willen.

Tags: lean, lean management, Lean Orange Belt, verandermanagement
Ook Interessante Boek

Blijf op de hoogte


Laatste nieuws

Kalender

WORD LID

Met HRcommunity maken we het werkveld iedere dag een stukje beter en mooier. Meld je gratis aan als lid, maak verbinding, haal én breng kennis, maak je eigen ledenprofiel, connect met andere leden en meer.

PUBLICEER

Heb je een uniek en interessant artikel geschreven en denk je dat deze interessant kan zijn voor de leden van HRcommunity? Stuur deze dan in via het formulier en wij gaan er mee aan de slag.