Coachcenter

Opleiding coach & leiderschap — Ontwikkelpad voor leidinggevenden, professionals & coaches die het verschil willen maken.

Logo Coachcenter - Jouw groei staat centraal
[site_reviews_summary assigned_posts="post_id"]
Service(s): Opleiding & Training
Omvang: 3-10 medewerkers
Opgericht in: 2012
Herkomst: Nederland
Hoofdkantoor: (Zuid-Holland)
Voertaal: Nederlands
Fase Onderneming: Volwassen
Geo focus: Nederland
Partner van HRcommunity: Nee

Coachcenter bestaat uit een team van professionele coaches, psychologen en (technisch) bedrijfskundigen met een gedeelde passie voor ontwikkeling. Wij richten ons op blijvende ontwikkeling van personen, teams en organisaties.

Coachcenter onderscheidt zich door de creatieve en innovatieve werkwijze. In onze aanpak combineren wij geijkte theorieën en technieken op het gebied van coaching, psychologie en bedrijfskunde met technieken uit de wereld van visueel denken en grafisch faciliteren. Dit maakt onze werkwijze niet alleen veel energieker, maar ook beduidend effectiever.

Naast diverse vormen van coaching, workshops en trainingen, hebben wij ook een eigen opleiding. Deze is Europees geaccrediteerd (EIA) en Coachcenter is aangesloten bij de NOBCO.

Wat we doen

We werken binnen de zakelijke en de particuliere markt. Coachcenter onderscheidt zich door de creatieve en innovatieve werkwijze. In onze aanpak combineren wij geijkte theorieën en technieken op het gebied van coaching, psychologie en bedrijfskunde met technieken uit de wereld van visueel denken en grafisch faciliteren. Dit maakt onze werkwijze niet alleen veel effectiever, maar ook beduidend energieker.

Ontwikkeling is het antwoord

Wij geloven dat ontwikkeling het antwoord is op de meeste uitdagingen van deze tijd. Zowel op persoonlijk als op professioneel vlak.

Oplossen van problemen, omgaan met verandering, behalen van betere resultaten; alles vraagt om ontwikkeling, waarbij jij als mens centraal staat. Als individu, in een team of in de context van de organisatie. Als mens maak je het verschil.

Contactgegevens

[site_reviews assigned_posts="post_id"]
Tags: Bateson in de Praktijk, coaching, Intuïtief Coachen, Lego Serious Play, NOBCO, Opleiding Professional Coaching en Leiderschap, Organisatiecoaching, Professional Coaching en Leiderschap, systemisch werken, teamcoaching, training, verandermanagement
Ook Interessante HR Dienstverlener

Blijf op de hoogte


Laatste nieuws

Kalender

WORD LID

Met HRcommunity maken we het werkveld iedere dag een stukje beter en mooier. Meld je gratis aan als lid, maak verbinding, haal én breng kennis, maak je eigen ledenprofiel, connect met andere leden en meer.

PUBLICEER

Heb je een uniek en interessant artikel geschreven en denk je dat deze interessant kan zijn voor de leden van HRcommunity? Stuur deze dan in via het formulier en wij gaan er mee aan de slag.