Big dyna: het ontketenen van ’’superdraken’
Dit is een voorpublicatie uit het boek Unleashing Superdragons. The mythological narrative at work. Aan deze ontwikkelaanpak ligt het mythologisch narratief ten grondslag. De auteurs Guido van de Wiel & Marco D’Agata hebben deze aanpak – ‘Unleashing Superdragons’ – ontwikkeld om te beschrijven hoe mensen in organisaties tot disruptieve supercreaties kunnen komen.
Download hier de whitepaper door Guido van de Wiel & Marco D’Agata
Oeps! We konden je formulier niet vinden.
Artikelen & Blogs
Vacatures
Kalender Items
Boeken
WORD LID
Met HRcommunity maken we het werkveld iedere dag een stukje beter en mooier. Meld je gratis aan als lid, maak verbinding, haal én breng kennis, maak je eigen ledenprofiel, connect met andere leden en meer.
PUBLICEER
Heb je een uniek en interessant artikel geschreven en denk je dat deze interessant kan zijn voor de leden van HRcommunity? Stuur deze dan in via het formulier en wij gaan er mee aan de slag.
ADVERTENTIE